WYDARZENIA

Wszystkie miłości są ważne, i małe i te duże, warto ten wieczór spędzić w gronie najbliższych i najważniejszych osób w naszym życiu: partner, oraz dzieci.

Na ten jeden wieczór zamieniamy się w krainę słodkich marzeń: desery, słodkie szoty, ciasta, ciasteczka, torciki, praliny, babeczki, lody, wata cukrowa, fontanna czekoladowa, napoje gorące, oraz zimne, wszystko
w formie szwedzkiego stołu.

W trakcie słodkiej kolacji, niespodzianka: walentynkowy pokaz malowania światłem w wykonaniu najmłodszych oraz krótka prelekcja znanego psychologa oraz prekursora w budowaniu jakości związku - Adama Filipczuka. Pan Adam krótko wspomni o naszym nowym projekcie dla rodzin z małymi dziećmi, czyli integracja, wsparcie, terapia oraz budowanie przyjaźni wśród rodzin napływających do naszego miasta. Wszystko pod okiem psychologa, nowe metody wsparcia trwałości rodzin oraz nawiązywania lepszych, trwalszych i bardziej satysfakcjonujących relacji.

Kiedy brzuszki waszych małych miłości się napełnią:-) zabieramy je na do naszych sal zabaw, a rodzicom dajemy chwilkę dla siebie z lampką wina przy kominku, przy akompaniamencie muzyki na żywo: gitara.
Koszt za wieczór to: 60 zł osoba dorosła oraz 30 zł za dziecko, dzieci do 3 roku życia bezpłatnie

Rezerwacje: 504 325 761 Anna Zatorska

Co drugą sobotę w grupie na facebook'u odbywają się spotkania na żywo ze słuchaczami i uczestnikami. Odpowiadam na pytania, które zadają mi użytkownicy grupy, przeze mnie prowadzonej.

Aby dołączyć do tych wydarzeń należy wejść do grupy z tego linku:

Kliknij i dołącz do grupy

Wydarzenia odbywają się co drugą sobotę o godzinie 19:oo

Co drugą sobotę w grupie na facebook'u odbywają się spotkania na żywo ze słuchaczami i uczestnikami. Opowiadam w jaki sposób budować miłość w związku.

Aby dołączyć do tych wydarzeń należy wejść do grupy z tego linku:

Kliknij i dołącz do grupy

Wydarzenia odbywają się co drugą sobotę o godzinie 19:oo

TOP