Czy w miłości można dzisiaj tak tańczyć?

3 kwietnia 2016
< 1 min. czytania
Adam Filipczuk

10 lat temu zacząłem tracić w nią wiarę. Każda dziewczyna, którą spotykałem, uznawała, że jestem dobrym przyjacielem. Jednak czegoś mi brakowało. Sam się z tym źle czułem. Zastanawiałem się, co jest ze mną nie tak! Każdy dzień pełzł jakby wąż ledwo żyjący, mający umrzeć z głodu. Widok pięknej dziewczyny podcinał mi kolana, a jednocześnie serce podchodziło do gardła mówiąc: „Nie jesteś jej wart!”. Cztery ściany mojego pokoju, wypełniała pustka, bo w moim sercu nie było ujścia dla miłości. Każdy spędzony wieczór przed komputerem stawał się inspiracją do pisania wierszy.

siedząc w pokoju
sam
i kropla płynie po kropli
wołam
Ciebie
z daleka
z bliska
czy mnie słyszysz?
jak milczę…

A dziś, gdy odkryłem coś tak istotnego, jak głębokie pragnienia naszych serc. Wszystko stało się jasne…

O autorze
Nazywam się Adam Filipczuk. Od 2017 roku przeprowadziłem ponad 4000 godzin psychoterapii. Z moich usług skorzystało co najmniej 300 klientów do dnia dzisiejszego (listopad 2020).

Jestem osobą bardzo wrażliwą i nastawioną bardzo mocno na relację z klientem. Po za tym, że prowadzę bloga, zajmuję się akwarystyką i jestem szczęśliwym mężem i ojcem 6 letniej córeczki Marysii.

Chcesz więcej informacji? Dołącz do społeczności

Zapraszam Cię do mojego newslettera. Bedę do Ciebie pisał o życiowych sprawach, o tym, co bezpośrednio dotyczy każdego z nas.

Do zobaczenia :)
Podając swoje imię, adres e-mail oraz klikając przycisk "Zapisz się" zapisujesz się do mojego newslettera. Będę przetwarzać Twoje imię oraz adres e-mail w celu przesyłania Ci informacji handlowych na podany przez Ciebie adres e-mail w postaci newslettera.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Adam Filipczuk. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także ich przenoszenia. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Adam Filipczuk © 2022 All rights reserved.
Strona stworzona przez BrandUP!