Kim jestem?

Posiadam niestandardową wiedzę zaczerpniętą z nauk Marka Gungora, Johna Grey’a i Johna Eldredge. Wiedza ta jest skondensowana z wiedzą psychologiczną, którą posiadłem na studiach i w trakcie swojej pracy psychologicznej.

Jestem psychologiem, który bardzo wiele czuje i potrafi dostosować stan aktualnej wiedzy do praktyki.  Nazywają mnie również aniołem. Wiedzę również posiadłem poprzez doświadczenia osobiste z kobietami i w małżeństwie. Ta wiedza zahacza również o pomoc w zakresie pomocy dzieciom w rodzinie.

Jestem PRAKTYKIEM.

Jestem BARDZO KONKRETNY.

Moje spostrzeżenia są bardzo celne i uważne. Potrafię na podstawie zachowań swoich klientów ocenić różne scenariusze przyszłych wydarzeń. Widzę związki przyczynowo skutkowe pomiędzy tym co dzieje się aktualnie a tym, co może się stać w przyszłości. Ludzie mi czasem nie wierzą, ale jak się okazuje, "przewidziałem".

 

Wykształcenie i doświadczenie

Ukończyłem studia psychologiczne na Katolickim Uniwersytecie Lubelskiem w 2015 roku. W trakcie studiów przeprowadziłem 2 prelekcje dotyczące relacji damsko-męskich, oraz jedno wystąpienie na temat samobójstw. Przeprowadziłem również szkolenie z zakresu komunikacji międzyludzkiej w teorii analizy transakcyjnej.

Odbyłem 3 miesięczną praktykę jako asystent ds rekrutacji w Adecco Poland. Odbyłem 8 miesięczny staż zawodowy jako psycholog-doradca zawodowy w fundacji My dla Innych. Brałem udział jako drugi trener umiejętności społecznych w Ośrodku Interwencji Kryzysowej dla dzieci.

Od stycznia 2018 roku prowadzę własną praktykę poradnictwa psychologicznego dla par i singli korzystając z superwizji koleżeńskiej. Od października współzałożyciel projektu "Psycholodzy dla Firm".

Stworzyłem autorski program odbudowywania męskości i kobiecości.

W jakich nurtach pracuję?

Terapia poznawczo-behawioralna

Terapia Równoważeniem Perspektywą Czasową Philippa Zimbardo jako alternatywa do terapii odwrażliwiania ruchami gałek ocznych w przypadku Traumy Psycholgicznej.

Pracuję w oparciu o trzy wiodące w mojej pracy nurty terapeutyczne:

Terapia rzeczywistością
Terapia Poznawczo-Behawioralna
Time Perspectiwe Theraphy

Realne korzyści dla Ciebie

LEGEND

  • Relacje
  • Wartości
  • Świadomość
  • Spokój
  • Rozwój
TOP