O mnie

Mój cel

Witam Cię serdecznie i bardzo się cieszę, że zaglądasz na tą stronę. Pozwól, że przedstawię Ci się w paru słowach.

O mnie - Adam Filipczuk

Nazywam się Adam Filipczuk

Jestem psychologiem od 2015 roku, a moją pasją jest dziedzina relacji damsko-męskich, różnic między-płciowych a także kontakt z ludźmi młodymi.

Wciąż czuję się młody nie tylko duchem. Tak jakbym miał 16 lat i nadal miał ochotę wyjść na boisko, pograć w koszykówkę rywalizując z młodymi ludźmi.

Kocham wszelakiego rodzaju historie o miłości i przyjaźni, zwłaszcza tej męsko-męskiej. To potrafią być tak piękne opowieści, że łzy mi ciekną ze wzruszenia. Taka przyjaźń, która powinna występować między synem i Ojcem, budzi we mnie ogromne wzruszenie.

Psychologiem chciałem być od 14 roku życia, kiedy po raz pierwszy wziąłem udział w szkoleniu dla nauczycieli o tym jak rozmawiać. Od tamtej pory wiedziałem, że dziedzina relacji międzyludzkich, będzie dziedziną mojego życia.

Zrobiłem więc wszystko, żeby dostać się na psychologię. Pracowałem pół dnia po to, żeby po południu móc iść na studia. Chciałem uzbierać pieniądze na kolejne lata studiów.

W trakcie studiów musiałem sprecyzować swoje plany zawodowe, dziedzinę w której będę pracował. Psychologia jest tak rozległym przedmiotem, że nie sposób zająć się wszystkim.

Dlatego nie zważając na oceny skupiłem się tylko na przedmiotach, które najlepiej pasowały do relacji międzyludzkich. Dzięki temu doszedłem do wniosku, że miłość i rodzina, będzie moim kierunkiem pracy. Nie chciałem być wszechstronny ale jedynie mistrzem w swoim fachu.

Przy okazji narodził się we mnie pomysł na projekt bycia mężczyzną z krwi i kości. Bowiem zauważam sygnały nie tylko od samych mężczyzn, ale od kobiet również, że coś się dzieje z dzisiejszymi mężczyznami.

Nie ukrywam, że ten kryzys dotyczy również kobiet. Wbrew temu co twierdzi środowisko feministyczne i naukowe, kryzys męski nie istniałby, bez wymieszania ról obu płci.

Stanowczo tak uważam, a także śmiem powiedzieć, że należałoby uciszyć całą propagandę pro równouprawnień, z tego tytułu, że jest to wielce nieadekwatne do fizycznych i psychicznych możliwości kobiet i mężczyzn.

Cała ta ideologia jest dla mnie czystym absurdem. Oczywiście są także i dobre strony tej kampanii, zresztą jak w każdej znajdzie się coś dobrego i złego.

Dzisiaj wgłębiam ową tematykę z każdym dniem poprzez obserwacje, rozmowy i lektury. Staram się także wcielać tą wiedzę w moim życiu, ponieważ bez doświadczenia osobistego, żadna pomoc nie będzie tak skuteczna jak ta, którą się samemu przeszło.

Moje cele

Człowiek posiadający cel w swojej działalności ma pewnego rodzaju misję do spełnienia. Jest ona potrzebna nie tylko dla siebie samego, ale również dla innych ludzi, którzy przychodzą by zaczerpnąć wiedzy, przyjemności lub czegoś się nauczyć.

Misja jest po to aby służyć drugiemu człowiekowi. Ma ona mieć realny wpływ na zmianę świata na lepsze czy to poprzez działalność osobistą, popularną lub ze wspólnikami.

Taką też misję mam ja. Choć niektórym wydaje się ona być szczytna i nierealna, to głęboko wierzę, że dzięki mojej działalności, przynajmniej pewna część ludzi odzyska wiarę w miłość i porozumienie z drugą ukochaną osobą, narzeczonym czy też małżonkiem.

Nie ma nic wspanialszego na świecie jak zakładanie rodziny, utrzymanie jej w bardzo dobrej jakości. Jak poznawanie swojego partnera i nie zapominanie o jego potrzebach, kiedy emocje opadają. Bycie partnerem, narzeczonym, małżonkiem niesie ze sobą piękno swojego stanu.

Każdy dzisiaj spotka się z cytatami, że mężczyzna to „jełop” a kobieta zmienną jest. Dlatego nie ma sensu staranie się o porozumienie z drugą płcią, natomiast kobietę należy po prostu kochać.

Chociaż część prawdy w stwierdzeniu powyżej jest, to jednak nic bardziej mylnego, że kobiety lub mężczyzny nie da się zrozumieć.

Dlatego przekazuję Ci swoją wiedzę praktyczną o psychologii miłości. Otrzymasz ode mnie wiedzę praktyczną i prostą do zrealizowania. Korzystaj i patrz jak Twój związek wraca do stanu narzeczeństwa, do stanu w którym tak bardzo się kochaliście i na lata przyszłe nabiera barw.

Również osobom poszukującym wiedzy na temat płci przeciwnej udostępniam swoją wiedzę, także dla tych którzy szukają swojej drogi do szczęścia poprzez poszukiwanie swojej drugiej połówki.

Wykształcenie

Obecnie jestem psychologiem od 2015 roku. W 2017 roku planuję podjąć studia psychoterapeutyczne a obecny czas pozwoli mi się do nich przygotować.

dyplom0001

Chcesz porozmawiać, o coś zapytać – zobacz jak mogę Ci pomóc

Jak mogę Ci pomóc

W razie potrzeby kontaktu zapraszam poniżej

Kontakt