Psycholog Online - moja praktyka

13 maja 2018
< 1 min. czytania
Adam Filipczuk

Moja praktyka jako psycholog online pokazuje, że wszystko, co dzieje się wokół nas ma przełożenie na relacje rodzinne. Trauma, która nie daje człowiekowi normalnie funkcjonować i powoduje rozbicie wewnętrzne osoby pokrzywdzonej a co za tym idzie agresję skierowaną do rodziny i jej rozkład. Do tej pory nie dająca się całkowicie wyleczyć, dzisiaj staje się możliwa i zostaje niebawem zaklasyfikowana jako uraz psychiczny, a nie jak dotychczas chorobę psychiczną. Zaburzona komunikacja jest częstym powodem do zdrady małżeńskiej, która również w pewien sposób może odbić się traumatycznym przeżyciem u osoby wiernej. Zauważam jednak symptomy, które po zweryfikowaniu u klientów pomagają do nawiązania nowej lepszej więzi w małżeństwie i szansę na powrót partnera.

Problemy codziennego życia, które mają ogromny wpływ na relacje rodzinne i na to, jakich partnerów do życia wybieramy. Podobnie jest z pracą, którą można łatwo stracić przez nieprzepracowane sytuacje kryzysowe. Czas, który obecnie nie pozwala nam udać się do psychologa w gabinecie powoduje, że odkładamy terapię na później, albo jej nie podejmujemy. jednak jest możliwość wzięcia udziału w sesji terapeutycznej poprzez rozmowę telefoniczną, wideo-rozmowę. Wbrew obiegowym opiniom terapeutów, moje doświadczenie pozwala mi jednak stwierdzić, że taka forma terapii jest skuteczna a do tego pozwala na pewien komfort w rozmowach z psychologiem. Nikt Ciebie nie widzi, że wchodzisz do gabinetu terapeutycznego. Wideo-rozmowy pozwalają na ocenę emocji i stanu u drugiej osoby, a to jest pewien argument, o którym zapominają terapeuci, chcąc złapać klienta dla siebie. W końcu wideo-rozmowa nie zniekształca obrazu prawda? A tak na koniec udzielam pewnych wskazówek już na pierwszej, DARMOWEJ rozmowie.
O autorze
Nazywam się Adam Filipczuk. Od 2017 roku przeprowadziłem ponad 4000 godzin psychoterapii. Z moich usług skorzystało co najmniej 300 klientów do dnia dzisiejszego (listopad 2020).

Jestem osobą bardzo wrażliwą i nastawioną bardzo mocno na relację z klientem. Po za tym, że prowadzę bloga, zajmuję się akwarystyką i jestem szczęśliwym mężem i ojcem 6 letniej córeczki Marysii.

Chcesz więcej informacji? Dołącz do społeczności

Zapraszam Cię do mojego newslettera. Bedę do Ciebie pisał o życiowych sprawach, o tym, co bezpośrednio dotyczy każdego z nas.

Do zobaczenia :)
Podając swoje imię, adres e-mail oraz klikając przycisk "Zapisz się" zapisujesz się do mojego newslettera. Będę przetwarzać Twoje imię oraz adres e-mail w celu przesyłania Ci informacji handlowych na podany przez Ciebie adres e-mail w postaci newslettera.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Adam Filipczuk. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także ich przenoszenia. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Adam Filipczuk © 2022 All rights reserved.
Strona stworzona przez BrandUP!