Terapia indywidualna i terapia par.

12 marca 2018
< 1 min. czytania
Adam Filipczuk

Możesz spotkać się ze mną nie tylko podczas terapii indywidualnej lub terapii par – z przyjemnością biorę udział w wydarzeniach zorganizowanych, gdzie podczas wystąpień przedstawiam w ciekawy sposób tematy związane z małżeństwem, rodziną oraz wszelkimi relacjami, które mogą dotyczyć Ciebie i Twoich bliskich. Przyjemna atmosfera sprawia, że spotkania takie cieszą się dużym zainteresowaniem.

Już wkrótce pojawią się tutaj zapowiedzi najbliższych takich spotkań. Zachęcam do odwiedzania mojej strony.

O autorze
Nazywam się Adam Filipczuk. Od 2017 roku przeprowadziłem ponad 4000 godzin psychoterapii. Z moich usług skorzystało co najmniej 300 klientów do dnia dzisiejszego (listopad 2020).

Jestem osobą bardzo wrażliwą i nastawioną bardzo mocno na relację z klientem. Po za tym, że prowadzę bloga, zajmuję się akwarystyką i jestem szczęśliwym mężem i ojcem 6 letniej córeczki Marysii.

Chcesz więcej informacji? Dołącz do społeczności

Zapraszam Cię do mojego newslettera. Bedę do Ciebie pisał o życiowych sprawach, o tym, co bezpośrednio dotyczy każdego z nas.

Do zobaczenia :)
Podając swoje imię, adres e-mail oraz klikając przycisk "Zapisz się" zapisujesz się do mojego newslettera. Będę przetwarzać Twoje imię oraz adres e-mail w celu przesyłania Ci informacji handlowych na podany przez Ciebie adres e-mail w postaci newslettera.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Adam Filipczuk. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także ich przenoszenia. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Adam Filipczuk © 2022 All rights reserved.
Strona stworzona przez BrandUP!