Jak zdobyć kobiece serce [w 3 prostych krokach]

29 grudnia 2016
7 min. czytania
Adam Filipczuk

Różnice między kobietami i mężczyznami dają się we znaki po ślubie szczególnie. I chociaż każde z nas posiada inne cechy charakteru, to jednak pragnienia zostaną zawsze takie same. Tak jak znalezienie dobrego męża, czy dobrej  żony nie jest proste, tak jeśli już kogoś poznaję, to życie nabiera barw i staje się sielanką. Motylki w brzuchu, rumieńce na twarzy, chęć działania i oczekiwanie na tego jedynego staje się napędem, niczym silnik w porsche.

Porsche również ma swoje zalety i dla wielu kierowców staje się marzeniem, które chcieliby zdobyć. Tak samo jest ze mną. Porsche jest pięknym autem, ma swój pazur, posiada opływowe kształty i niczym formuła 1 sunie po ulicach idealnego toru wyścigowego. Wystarczy drobny kamyczek aby pokazał swój pazur i podskoczył, dlatego od kierowcy wymaga sporych umiejętności kierowania pojazdem. O ile jestem w stanie nauczyć się tak płynnej i bezpiecznej jazdy samochodem, to pozostaje pytanie, czy względem kobiety także?

Wyobraź sobie. że jedziesz samochodem porsche, albo innym autem, które staje się uosobieniem Twoich marzeń. Auto takie powinno być doskonale dopracowane, ponieważ drobna usterka może powodować śmiertelne skutki w prowadzeniu, zwłaszcza kiedy pojawiają się nierówności na ulicy. nawet jeśli Twoim marzeniem jest stary jaguar, to również Twój świat ma pewien klimat.

Przejdźmy do samochodu

Wymarzone auta mają w sobie potencjał, są piękne i doskonale dopracowane. To co znajduje się pod maską porsche lub starego jaguara, uosabia mój charakter, charakter mężczyzny, który w zależności od tego ile posiada mocy w silniku, może dać niesamowitą frajdę z jazdy. Na dodatek przechodnie oglądają się za maską samochodu śledząc każdy jego ruch. Do każdego samochodu musi być odpowiednia maska. Przecież auto musi jakoś wyglądać.

 

I tutaj mamy klucz do tego, jak zdobyć kobiece serce

Jeśli sięgniesz do tego artykułu, zauważysz, że napisałem w nim o tym, że kobiety czują się bezpiecznie przy kimś, kogo znają, znają bardzo dobrze. Zwróć uwagę na zapis „nie rozbudzajcie jej, póki nie będzie gotowa”.

Jak znaleźć dobrego męża, dobrą żonę?

Zdobywanie kobiety, to tak naprawdę pokazanie jej swojego świata, swojej mocy silnika, jaki mamy napęd, jak działają wszystkie podzespoły naszego auta. Dopiero na końcu, do samochodu jest dorabiana maska, w zasadzie dopasowywana, docierana, ugniatana i malowana. Maska jest odzwierciedleniem tego co kobieta ma do zaoferowania mężczyźnie. Wnętrze szoferki i jej zdobienia, lakier, zapach, to wszystko sprawia, że mężczyzna czuje, że żyje.

Każde auto ma inną maskę, która inaczej wygląda i spełnia inne funkcje. Tak samo jest ze związkiem, który chcemy budować. Jeśli dodamy maskę, która nie pasuje do wszystkich podzespołów, która posiada inne zalety, ale nie jest adekwatna do naszej mocy, może się wydarzyć zgrzyt, to jeden, to drugi, w końcu korozja i psucie.

Maska, jest najpiękniejszym elementem naszego samochodu i to właśnie ona jest odzwierciedleniem naszego związku. Uosabia naszą kobietę. To kobieta, która pozna naszą siłę, możliwości, będzie mogła się zastanowić, czy zechce podać nam swoją pomocną dłoń i ubogacić wygląd naszego wspólnego auta.

Maska jest odzwierciedleniem tego co kobieta ma do zaoferowania mężczyźnie. Wnętrze szoferki i jej zdobienia, lakier, zapach, to wszystko sprawia, że mężczyzna czuje, że żyje.

Niemożliwością jest dodanie maski do podzespołów o których nie wiemy jak wyglądają, jaką mają pojemność, objętość, ile potrzebują powietrza i miejsca. To tak jakby rzucić się na głęboką wodę bez przygotowania.

W poniższym artykule opisałem historię Fryderyka Karzełka i jego małżonki we wspólnym dochodzeniu do sukcesów. Co prawda, jest to artykuł o sukcesach, ale zostało wspomniane, jaka była rola kobiety w jego życiu i tam polecam się na chwilę zatrzymać.

Żona prezesa

Jak zdobyć kobiece serce [w 3 prostych krokach]

  1. Stocz bitwę
  2. Uratuj piękną
  3. Przeżyj przygodę

I tak naprawdę, to jest coś czego potrzebuje Twoje serce drogi mężczyzno. A dlaczego? Czytaj dalej.

Jak zdobyć kobiece serce – krok 1 [zaproś kobietę do swojego świata]

To jest to o czym Ci pisałem wyżej. Nie tylko maska ma świetnie uzupełniać rolę i moce auta, jak również musi być dobrze dopasowana. Oczywiście nie chodzi o dopasowanie się, na zasadzie klucz do zamka, bo przecież każda maska do swojego samochodu musi być idealnie dopracowana i nie ma tutaj mowy o tzw „dwóch połówkach pomarańczy”. O dopasowaniu się możesz przeczytać w tym artykule.
https://adamfilipczuk.pl/przepis-na-udany-zwiazek/

Zaproszenie kobiety do swojego świata równa się z tym, że będziesz musiał otworzyć się na jej potrzebę, jaką jest poznanie Ciebie. Kobieta nie wejdzie w związek, jeśli nie poczuje, że może Ci zaufać. Jeśli nie znamy możliwości silnika i podzespołów auta, to nie mamy pewności, że maska samochodu wyjdzie cało z bitwy, którą ma stoczyć samochód.

Kobieta posiada w sobie 3 pragnienia, które ujawniają się już w wieku dziecięcym. One doskonale wpisują się w nasze męskie serce. Sam mam małą córkę – 2,5 letnią. Zdarza się, że przychodzi do mnie i chwali się tym co zrobiła, a kiedy nadarza się okazja żeby pochwalić jej wygląd, mała zamienia się w kwitnący pąk. Ta niewinność i urok córeczki uświadamia mi, jak bardzo muszę znać swoją siłę i że powinienem dla niej stoczyć bitwę, tak samo jak dla małżonki.

Stocz bitwę

Oglądałeś film „Królestwo Niebieskie”?

Belian z Ibelinu stoczył wiele walk. Musiał je stoczyć aby odnaleźć swoje powołanie, swoją przyszłość, która go zaprowadzi tak naprawdę w nieznane. Jako młody chłopak został odnaleziony przez posłańców swojego Ojca po to, żeby wypełnić swoją rolę. Zakładam, że nie zrobił tego ochoczo, jednak poszedł. To była jego pierwsza bitwa, po której stał się mężczyzną. Nauczył się posługiwać mieczem a następnie wyruszył w poszukiwanie swojego przeznaczenia i korzeni.

Bitwa dla Ibelina, choć finalnie była porażką, to rycerz jednak ocalił zamek. Wiedział, że jest zdany sam na siebie a posiłki z Francji przyjdą za późno. Wiedział, że musi stanąć oko w oko z potężnym przeciwnikiem. Dlatego też, wykorzystał wszystkie swoje atuty by bitwa, którą ma stoczyć, była najlepszą odpowiedzią dla jego ludu. Jako mąż zaufania poddał miasto, ale ocalił rzeszę ludzi. Zrobił to dopiero po stoczeniu ogromnej, najważniejszej w jego życiu bitwy. Wszystkie bitwy honorowe, które wcześniej stoczył, właśnie w tym momencie zaowocowały jemu, poprzez to, że zostaje mu zwrócony honor przez Muhammeda.

W drugiej części filmu przewijać zaczął się wątek pięknej księżniczki, która uznała, że Belian jest godny jej serca.

Kimże jest mężczyzna, który nie stoczył w swoim życiu żadnej bitwy?

Jaką bitwę Ty powinieneś stoczyć?

Chociaż Porsche ma w sobie wiele mocy, szoferka i kierownica zapewnia wygodę i wiele funkcji, które muszą być wykonane dzięki podzespołom, to na nic mi to auto, jeśli będzie stało w kącie. Z czasem może zgnuśnieje nie wietrzone, ptaki zrzucą bomby na maskę a drzewa żywicę. Nie wygląda to dobrze.

Czy taki samochód wzbudziłby we mnie apetyt? Myślę, że poszukałbym nowiutkiego, świeżego porsche z salonu. Na pierwszy rzut oka zgnuśniałe porsche nie nadaje się do niczego.

Aha… pamiętaj, że maska jest odzwierciedleniem stanu Twojej kobiety, z którą będziesz lub jesteś teraz. Dla mnie, taka kobieta przestaje być atrakcyjna. Porsche jest jednością wszystkich podzespołów, maski, kolorów, szoferki, silnika, kół. Zatem, czy nie używane porsche, zgnuśniałe, uwalone ptasimi odchodami i żywicą z drzew, ma szanse współgrać ze sobą? Ktoś na tym ucierpi. Silnik? – nie, Maska? – to na niej wszystko się objawia.

To auto jest wykorzystywane na torach wyścigowych. Jako zawodowy kierowca mam obowiązek wręcz, walczyć o pierwsze miejsce ścigając się z innymi autami, narażając swoje życie. Sunę więc, po torze wyścigowym mijając to jedno to drugie auto stawiając swoje życie na szali. Jestem z tego dumny, czuję się spełniony, że mam moc sprawczą i żaden inny kierowca nie jest w stanie mi dorównać. Liczy się tylko zwycięstwo.

Jak zdobyć kobiece serce, krok 2 – przeżyj przygodę

Wyobraź sobie, że jedziesz swoim wymarzonym autem po malowniczym kraju, może to być Chorwacja, Włochy, wspinając się to na jedną, to na drugą górę, gdzie po prawej są skały a po lewej widok na morze Śródziemne. Wciskasz pedał gazu i zręcznie manewrujesz po krętych ulicach tego kraju, jednocześnie podziwiając naturę i piękną błękitną wodę. Żadne ptasie odchody ani żywica Ci nie straszna. Jesteś w ruchu i tniesz powietrze. Robisz to w sposób tak bezpieczny, że Twoje auto nie daje Ci żadnego sygnału wykolejenia. W pewnym momencie zwalniasz, bo zauważasz coś, co przykuwa Twój wzrok.

Jesteś na niskim położeniu terenu, a Twoim oczom ukazuje się widok pięknych kobiet na plaży. Stajesz, parkujesz auto na małej wysepce, blisko plaży, przed balustradą chroniącą od wypadku. Zaczynasz im się przyglądać i podziwiać jakie są piękne. Co trzecia kobieta spogląda na Ciebie w marynarce, koszuli, oraz na Twoje auto. Czujesz się dumny z tego co osiągnąłeś i że wreszcie możesz realizować siebie, jako kogoś kto zawsze chciał coś znaczyć w oczach innych ludzi – zwłaszcza kobiety.

A gdybyś tak zabrał kobietę na przejażdżkę i pokazał jej swoje ulubione miejsca?

Pokazał jak pracujesz, gdzie jeździsz swoim autem, jak na niego zarabiasz. Twój świat, w którym toczysz bitwę, jest też Twoją przygodą, pasją, którą zarażasz innych ludzi. Dzięki temu masz czas na podróże, na spotkania ze znajomymi. Choćbyś pracował na zwykłym etacie i jeździł zwykłym fiatem, to uśmiech na Twojej twarzy sprawia, że aż chce się spędzać z Tobą czas. Jesteś pewny siebie i nie musisz nikogo pytać o zdanie, co powinieneś zrobić, bo wiesz dokąd zmierzasz.

Przeżyj przygodę

Przygoda daje pełne pole do stworzenia romansu. Do tego, aby było miejsca na barwny świat relacji z kobietą Twoich marzeń. Wyobraź sobie, że zamiast tej plaży, obok której zaparkowałeś auto, jest zachód słońca i brak jakichkolwiek istot żywych, które generują śmieci i hałas. A Tobie towarzyszy piękna kobieta, która jest zakochana w Twoim świecie. Świecie, który pokazujesz jej dnia codziennego. Kim chciałbyś być, kim jesteś i dokąd idziesz. Tu nie ma miejsca na pytania w stylu: „co Ci się podoba najbardziej?”. Tutaj to Ty Tworzysz i pokazujesz swój świat, a kobiecie dajesz przyzwolenie by go ubarwiła swoimi talentami.

Czerpiesz siłę do swojego działania i budowania romansu. Jestem przekonany, że nie raz marzyłeś o podobnych chwilach, gdzie w Twoim stworzonym świecie, w głowie przewijał się film romantyczny z ukochaną kobietą. Twój scenariusz ma teraz szansę się objawić w całej okazałości. Musisz tylko wiedzieć, czego chcesz od życia i od siebie.

Prawdę mówiąc, przygodę możesz przeżyć, jeśli jesteś zdolny stoczyć bitwę.

Quo Vadis?

Tak, dokąd zmierzasz, gdzie prowadzą Twoje drogi i jaki świat przygotowałeś pod zaproszenie dla kobiety?

Jak zdobyć kobiece serce, krok 3 – uratuj piękną

Pewnie nie raz wyobrażałeś sobie różne scenariusze, jak ratowałeś piękną dziewczynę.

Choćby późna noc, kiedy jesteś policjantem i masz przy sobie broń. Wracasz ciemnymi uliczkami, raz pod wiaduktem, innym razem koło rzeki razem ze swoją kobietą z nocy sylwestrowej. Do domu nei macie daleko, dlatego zrezygnowałeś z zamówienia taksówki. Latarnia działa co druga a obok tych uliczek są skarpy, na których czasami zdarzają się „wypierdki” alkoholowe.

Tyn razem nie miałeś szczęścia. Dwoje z nich was zaczepia i groźbą pobicia, a jeden ma nóż. Szybka ocena sytuacji. Zastanawiająsz się co będzie lepsze. Jesteś nauczony sztuki samoobrony i skrzętnie to wykorzystując obezwładniasz gościa który ma nóż. Chwilę potem dobierasz się do drugiego, dzwonisz na policję. Twoja kobieta jest bezpieczna.

Takich i podobnych historii zapewne masz mnóstwo. A czy niektóre z nich, jesteś w stanie wprowadzić w życie? Ratowanie pięknej z opresji wcale nie musi się wiązać z bójką na ulicy.

Pamiętam pewien wieczór na uczelni. Siedziałem sobie wygodnie w foteliku oczekując na kolejne zajęcia. Na dworze jest już ciemno, mróz szczypie w nos. Przygaszone lekko światło daje trochę do myślenia. Ludzi w koło jest niewielu. Kolejny wykład nie należał do moim ulubionych i nagle czuję wibracje w kieszeni. Wyciągam telefon i czytając sms’a od znajomej, odniosłem wrażenie, że panikuje, bo komputer odmówił jej posłuszeństwa. Chwilę później dostałem sms’a o tym, żebym się nie fatygował.

Wyjść z tej sytuacji jest kilka. Do dziewczyny mogłem zadzwonić i powiedzieć, żeby poradziła sobie przy pomocy znajomych ze stancji. Mogłem też pójść na wykład i obiecać, że przyjadę następnego dnia pomóc. Jednak zdecydowałem, że zostawię ten wykład i pojadę jej pomóc niczym dzielny rycerz ratujący swoją piękną. Napisałem sms’a w podobnym stylu:

Czekaj! Już jadę!

W odpowiedzi dostałem, żebym nie jechał, bo ciemno, że ona sobie poradzi, że to bez sensu. Jestem osobą, która ma problem z widzeniem o zmroku i wcale nie jest to kurza ślepota. Dlatego dojechać do niej na stancję, gdzie nie ma praktycznie światła, było dla mnie wyczynem. Niestety, jak się okazało, nie mogłem jej pomóc w stu procentach.

Porady, które dałem, pomogły na tyle, że się uspokoiła i cierpliwie czekała na rezultat działań. Zapewniłem o tym, ze da się uratować dane, sam odzyskałem część pracy magisterskiej, a resztę już była w stanie zrekonstruować.

Na szczęście nie straciła wiele czasu przy tej pracy. Jak się okazuje, ta dziewczyna nadal ma na pieńku z komputeryzacją.A Ty, jak jesteś w stanie uratować piękną? W ten sposób zaczyna się prawdziwa przygoda, bitwa i romans, w którym ratujesz piękną.

Polecam jeszcze ten artykuł:
https://adamfilipczuk.pl/czego-pragna-kobiety-studnia-bez-dna/

Poniżej znajdziesz 3 męskie kobiece pragnienia, Które doskonale wpisują się w Te opisane wyżej, Twoje męskie dążenia. Pobierz i zapamiętaj je.

O autorze
Nazywam się Adam Filipczuk. Od 2017 roku przeprowadziłem ponad 4000 godzin psychoterapii. Z moich usług skorzystało co najmniej 300 klientów do dnia dzisiejszego (listopad 2020). Jestem osobą bardzo wrażliwą i nastawioną bardzo mocno na relację z klientem. Po za tym, że prowadzę bloga, zajmuję się akwarystyką i jestem szczęśliwym mężem i ojcem 6 letniej córeczki Marysii.

Mogą Cię zainteresować

Adam Filipczuk © 2023 All rights reserved.
Strona stworzona przez BrandUP!