Facet na poziomie - jak go rozpoznać?

3 kwietnia 2016
2 min. czytania
Adam Filipczuk

Facet na poziomie - jak go rozpoznać?

Facet na poziomie - czyli jak go rozpoznać. Ostatni mój artykuł dotyczył 3 rodzajów mężczyzn. Wyznaczył mi inspirację do napisania tegoż artykułu. Skupię się w nim na aspektach, które mają wyznaczyć pewne elementy sugerujące odpowiedniego mężczyznę pod różnymi względami, również pod względem seksualnym.

W poprzednim wpisie opisywałem typy mężczyzn, na których najczęściej napotykamy. Oczywiście nie da się zaszufladkować każdego człowieka do konkretnej kategorii, ale warto zwrócić uwagę na cechy, które przeważają w danym typie.

Dzisiaj przybliżę i rozwinę nieco ten temat. Głównie w kontekście poszukiwania pana, który byłby najwyższym prawdopodobieństwem dobrej jakości w życiu seksualnym.

Od czego zacząć?

Warto sięgnąć do poprzedniego wpisu o typach męskich, bowiem będzie nam potrzebny do oceny stanu rzeczy. Jest pewna prawidłowość, która wiąże się ze sferą seksualności i ma ona również podłoże w psychice człowieka.

Otóż, wartości i charakter mężczyzny pretendują do oceny jego osoby w sytuacjach intymnych. Rozpoznając takiego człowieka jak "facet na poziomie" musimy mieć na uwadze również to, że dojrzały mężczyzna będzie dbał o kobietę nie tylko podczas spotkań codziennych. Facet na poziomie zwróci uwagę na potrzeby kobiety i doskonale wie, że płeć piękna potrzebuje o wiele więcej.

Zatem jak myślisz, czy jeśli on nie panuje nad swoimi emocjami i popędem, będzie panował nad sobą, kiedy zajdziesz w trudną ciążę, albo kiedy urodzisz dziecko? Słyszałem wiele przypadków, pewne z racji zawodu, kiedy panowie zdradzali nie tylko seksualnie, również mentalnie, podczas kryzysu małżeńskiego.

Druga sprawa - jeśli pyta Cię o zdanie w różnych sytuacjach, to czy będzie pewny tego co robi w łóżku? Moim zdaniem ocena sytuacji będzie dla niego utrudniona. Poniekąd zostanie zdezorientowany w tym co robi, gdy nagle zaprzeczysz, albo się zdenerwujesz. To cecha pantoflarza, który nie do końca odnajduje się w sytuacji z kobietami. Tak bardzo mu zależy na kobiecie, że przestaje myśleć o tym, jak powinien o nią dbać.

Czy jeśli ma „wszystko gdzieś”, to czy w przyszłości, będzie mu zależało na budowaniu gry wstępnej i relacji z Tobą przed aktem? Zwłaszcza po tym, jak się pokłócicie… To mężczyzna "byle jaki". Są też trzy rodzaje oprawców, których sklasyfikowałem.

Facet na poziomie - jak go rozpoznać?

Generalnie zasady rozpoznawania mężczyzn znajdziesz w artykule, jak znaleźć dobrego męża, ale tutaj skupię się na sprawach, które mogą sugerować pewne elementy zachowania względem seksualności. Ważny z tego punktu widzenia jest artykuł, 3 elementy dobrego męża.

Czy zna zasady savoir-vivre? Jeśli tak, to olbrzymi plus dla niego. Te zasady gentlemana kształtują charakter. Dlatego uważam, że dżentelmeni są najlepszymi materiałami na odpowiedniego faceta.

Bardzo ważne

Chcę tutaj zwrócić twoją uwagę na zainteresowanie mężczyzny kobietą. Jest to najważniejszy czynnik, który świadczy o budowaniu dobrej jakości związku w przyszłości. Facet na poziomie będzie zainteresowany kobietą w każdej sprawie.

Mężczyzna z krwi i kości zwraca uwagę na to, by być bardziej sługą dla swoich bliskich niż rządcą. To się sprawdza także w moim małżeństwie a sprawy na terapii, które prowadzę, potwierdzają jedynie regułę, o której tutaj wspominam.

Dlaczego sięgam aż tak daleko?

Zwróć uwagę na to, jakie masz relacje ze swoim mężczyzną. One zawsze rzutują na sprawy łóżkowe, (niepewność, niezdecydowanie, nieśmiałość, lęki). Sposób podejścia do życia, a przede wszystkim do Ciebie, są wiernym odzwierciedleniem jego potencjału w sprawach seksualności.

Oczywiście nie ma reguły, że musi być dokładnie tak jak to opisuję. Jednakże jest to większy pewnik, niż własne opinie na jego temat. Zdarzają się bowiem mężczyźni, którzy doskonale wyćwiczeniu w łóżku, działają jedynie tak, aby od siebie uzależnić swoją ofiarę.

O autorze
Nazywam się Adam Filipczuk. Od 2017 roku przeprowadziłem ponad 4000 godzin psychoterapii. Z moich usług skorzystało co najmniej 300 klientów do dnia dzisiejszego (listopad 2020). Jestem osobą bardzo wrażliwą i nastawioną bardzo mocno na relację z klientem. Po za tym, że prowadzę bloga, zajmuję się akwarystyką i jestem szczęśliwym mężem i ojcem 6 letniej córeczki Marysii.

Mogą Cię zainteresować

Adam Filipczuk © 2023 All rights reserved.
Strona stworzona przez BrandUP!